У Черкасах відомий театр тіней Teulis представить легендарне шоу “Твоя тінь”

25 жовтня 2022, 17:31

У Черкасах театр тіней Teulis представить легендарне шоу "Твоя тінь". Захід відбудеться 29 жовтня у ПК "Дружби народів".

Театр Teulis підкорив і здивував багато світових столиць. Під час шоу на глядачів очікує оригінальне поєднання висококласної акробатики, театру, оптичних ілюзій, відмінного звукового супроводу і приголомшливих відеопроекцій. Це один із найнезвичайніших і найзатребуваніших театрів сьогодні.Уривок із шоу / " Gatsby"

У 2014 році театром був створений резонансний номер "Крик душі", у 2022 році цей номер отримав нове прочитання, актори сподіваються, що глядачі гідно оцінить цю роботу.

Мистецтво театру має вік в декілька тисяч років, але в останні десятиліття цей жанр переживає відродження і небувалий апгрейд. Театр тіней дивовижно простий в ідеї, і йому підвладні чудеса перетворення. Варто тільки акторові зайти за напівпрозорий екран, як для глядачів починається мультиплікація: темні фігури виростають одна з одної, перетворюються, змінюються в розмірах.Уривок із шоу / " Співаючий страус"

Театр тіней Teulis доводить, що всі фантазії можна перетворити в життя за допомогою тіней людського тіла.

- Ви поринете в чаклунське шоу і захоплюючу дух хореографію, які з легкістю полонять Ваше серце. За останні 8 років Театру тіней TEULIS був фіналістом найбільших талант шоу в Італії, Туреччині, Чехії та Словаччини. Гастролював у Фінляндії, Швеції, Польщі, Чехії, Білорусії в Японії 35 тисяч глядачів стоячи проводжали артистів, - повідомляють у театрі.

Придбати білети можна за посиланням: https://cherkassy.internet-bilet.ua/ru/teulisУривок із шоу / "Вічна історія"

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору