У Черкасах суд виправдав директора лікарні, якого звинувачували у купівлі медобладнання за завищеною ціною

17 травня 2024, 13:36

Соснівський районний суд виправдав директора Третьої Черкаської міської лікарні, якого звинувачували у купівлі медичного обладнання за завищеною ціною. Йому інкримінували збитки на понад 3 мільйони гривень.

Слідство встановило, що керівник закладу ще у 2020 році придбав у приватного підприємства "Здраво" рентген систему, заплативши за це 14 800 000 гривень. В той же час за результатами проведеної судово-товарознавчої експертизи ринкова вартість медичної рентген системи могла становити - 11 781 401 гривень. На думку правоохоронців, збитки склали 3 018 599 гривень.

На суді обвинувачений пояснив, що лікарні тоді терміново необхідна була медична ангіографічна та кардіологічна рентген система. Тендер, за його словами, пройшов без порушень і обладнання придбали за найнижчою з представлених пропозицій ціною.

Суд проаналізував доводи обвинувачення, дійшов висновку, що вони є необґрунтованими. Керівника лікарні виправдали й визнали невинуватим через відсутність в його діянні складу кримінального правопорушення.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

М да :

Злодія виправдали,посилаючись на терміновість.Цікаво,а кому так терміново потрібен був цей апарат,пофамільно можна.

Вгору