У Черкасах створили ще один будинок сімейного типу

09 січня 2019, 07:59

У Черкасах створили ще один будинок сімейного типу

Молода черкаська родина Євгенії та Владислава Футоймаса заснували в нашому місті ще один будинок сімейного типу. Подружжя взяло на виховання та спільне проживання п’ятьох діток, мають і двох власних донечок. Оселилися в одному з помешкань, зведених за допомогою німецького фонду «Міст у життя».

На гостину напередодні Різдва завітали депутати. Вони подарували молодим батькам побутову техніку, дітям презентували солодощі та фрукти.

Як розповіла очільниця служби у справах дітей Світлана Шишлюк, у Черкасах офіційно обліковується 278 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Водночас, на сьогодні в нашому місті функціонує 9 дитячих будинків сімейного типу та ще 8 прийомних сімей.

За її словами, найближчим часом у Черкасах з’явиться ще один (уже – десятий) будинок сімейного типу. Загалом у них разом із власними може проживати одночасно до десяти малюків. Утім, такі діти не втрачають права бути усиновленими.

Євгенія Футоймас зізнається, що завжди любила дітей і мріяла з ними працювати. Зараз із чоловіком виховують двох рідних донечок (одній із них виповнилося три роки, іншій – рік і три місяці) та взяли ще п’ятьох – рідних братика з сестричкою та ще трьох братів (їм нині чотири, шість та 12 років).

– Усіх п’ятьох ми взяли цього року. Поки справляємося, звісно це не так легко й жодних ілюзій ми не будуємо навколо цього, – говорить дівчина. – Вони всі дружні, цікавляться всім, допомагають мені в господарстві. Ми намагатимемося зробити все можливе, аби кожен із них ріс щасливим, - додала Євгенія.

За інформацією із прес-служби Черкаської міської ради.

Коментарі

Вгору