У Черкасах триває благодійний аукціон побачень

14 грудня 2018, 15:33

У Черкасах триває благодійний аукціон побачень

Потішити дітлахів Черкаського обласного протитуберкульозного диспансеру збирається ініціативна група черкасців "LoveinChe". Заради цього був організований благодійний аукціон побачень "Подаруй дитині свято", де замість звичайних лотів – побачення із цікавими людьми. Серед "лотів" – активні жителі міста, актори театру, спортсмени, журналісти й громадські активісти. "На продаж" себе виставили заради благодійної мети – придбати хворим на туберкульоз дітям подарунки до Дня Святого Миколая. 

– Після спілкування з активісткою Тамарою Борисовою, яка працює з дітками, що перебувають у протитуберкульозному диспансері, виокремив для себе одну із проблем перебування діток на лікуванні – це відсутність хорошої ігрової для дітей. Обговоривши це з командою, вирішили зібрати кошти для ігрової кімнати саме до Дня Святого Миколая, адже це свято завжди несе у собі частинку магії й добра. А щоб бути оригінальними, організували для цього аукціон побачень. Так маємо подвійну вигоду: допомога діткам, яким у цей святковий час доводиться вступати у двобій із хворобою, і цікаві знайомства для усіх учасників, – розповідає керівник проекту "LoveinChe" Володимир Панченко.

Долучитися до аукціону може кожен охочий, як у якості лоту, так і в якості покупця до 16 грудня 17:00. Боротьба за побачення відбувається онлайн у соціальній мережі Facebook (https://bit.ly/2QmtPOb).

Тоді ж організатори підбиватимуть підсумки заходу. Якщо формат побачень потенційним учасникам не підходить, а хворих малюків підтримати є бажання – то кошти для придбання іграшок можна надіслати на картку ПриватБанку 5168 7555 2501 1306 Курило Інна Петрівна (співорганізаторка заходу).

Щодо всіх фінансових питань та вручення подарунків малюкам обіцяють детальний звіт.

Вгору