У Черкасах скоро відкриють відновлену залу для занять дзюдо

20 серпня 2019, 09:05
У Черкасах у приміщенні колишньої тютюнової фабрики завершується ремонт у новій залі дзюдо. Про це повідомив заступник міського голови Черкас Ігор Волошин. 
- Залишилося кілька технічних штрихів, належно оформити документи, завезти обладнання, і двері зали дзюдо будуть відкриті для юних спортсменів. Ми продовжуємо перетворювати Черкаси на столицю спорту!», - підкреслює Ігор Волошин.
Як розповіла директор комплексної ДЮСШ «Вікторія» Віра Мотрич, дзюдо у спортивній школі займаються більше, ніж 60 дітей: хлопчиків і дівчаток. Нині заняття проходять у палаці спорту «Будівельник» на Хімселищі, де юних спортсменів виховують 4 тренери. Переваги нової зали: зручне розташування і просторіша площа, що дасть змогу охопити заняттями спортом більшу кількість дітей.
- Ми хотіли б найняти ще трьох тренерів, і це дозволило б набрати на навчання додатково ще 60 дітей. Ремонт у приміщенні колишньої тютюнової фабрики розпочали у жовтні минулого року. Нині залишилося лише обшити колони м`яким захистом і ввести приміщення в експлуатацію. Тут можна буде проводити не тільки тренування, але й змагання для маленьких дітей. Хотілося б зробити це пошвидше, щоб вже у вересні юні дзюдоїсти почали займатися у новій залі. Спортивна спільнота Черкас дуже вдячна міській владі за підтримку та розвиток спорту, - зазначає Віра Мотрич.
За інформацією із прес-служби Черкаської міської ради.

Коментарі

Вгору