У Черкасах ще одну вулицю облаштували LED-світильниками

12 березня 2019, 18:06

У Черкасах ще одну вулицю облаштували LED-світильниками

Світлодіодними LED-світильники оснастили вулицю Смаглія у Черкасах.

Під час реконструкції вуличного освітлення по вищезазначеній вулиці додатково встановлено 18 оцинкованих опор. Збільшення опор і покращило рівномірність та яскравість освітлення проїжджої частини.

16 ДНАТ замінено на 34 світлодіодні LED-світильники, що є економічно вигідно. Раніше стан освітлення оцінювали, як незадовільний, оскільки були ділянки, які зовсім не освітлювалися.

"Уже не перший рік ми переоснащуємо і удосконалюємо вуличне освітлення у місті. Оскільки це світлодіодні світильники і вони мають великий термін роботи світильники. Термін безперервної роботи світлодіода не менше 50 тисяч годин, що еквівалентно 11 рокам експлуатації, під час 12 годинної роботи в день. Це на два порядки перевищує термін служби звичайних ламп розжарювання. Лампочки розжарення частіше всього перегоряють в момент включення, тоді як світлодіоду це зовсім не властиво", – зазначив заступник директора КП "Міськсвітло" Павло Собко.

За інформацією прес-служби КП "Міськсвітло"

Нагадаємо, що на вулиці Пахарів Хутір завершилося оновлення вуличного освітлення із натрієвих на світлодіодні LED-світильники.

Бетмен сказав:

Це правильно, ями ж треба гарно підсвічувати щоб їх хоч добре видно було)))

Вгору