У Черкасах розширили перелік громадян, які мають право на отримання продуктових наборів

05 листопада 2022, 09:15

Фото тематичне

В умовах воєнного стану найбільш вразливі категорії жителів Черкас одноразово забезпечуються продуктовими наборами відповідно до міської соціальної програми «Турбота».

Рішенням виконавчого комітету міської ради розширено перелік категорій громадян, які мають право на таку допомогу від міста.

Зокрема передбачено, що право на отримання продуктового набору мають пенсіонери за віком, які отримують мінімальний розмір пенсії, встановлений для відповідної категорії громадян. Підставою для видачі направлення пенсіонерам є інформація, що міститься у списках, сформованих Пенсійним фондом України.

Право на отримання продуктового набору мають такі категорії:

  • багатодітні сім’ї;
  • малозабезпечені сім’ї;
  • одинокі матері;
  • особи пенсійного віку, які не набули права на пенсію;
  • особи, які не мають права на пенсію;
  • особи з інвалідністю з дитинства та діти з інвалідністю;

а також:

  • сім’ї з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах та перебувають на обліку у Черкаському міському центрі соціальних служб;
  • пенсіонери за віком, які отримують мінімальний розмір пенсії, встановлений для відповідної категорії громадян

Забезпечення, продуктовими наборами здійснюється одноразово на отримувача та кожного з членів його сім’ї, на яких нараховується відповідна державна соціальна допомога, пенсія.

Звертатися за продуктовим набором має право особа, на чиє ім’я призначено державну соціальну допомогу, пенсію або особа, яка перебуває на обліку у Черкаському міському центрі соціальних служб (для сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Видачу продуктових наборів проводить департамент соціальної політики ЧМР. Для отримання цієї допомоги необхідно звернутися до громадської приймальні за адресою: бульв. Шевченка, 307.

Попередній запис громадян здійснюється за номерами телефонів: (095)200-16-45, (067)509-50-26,(093)296-54-58.

За інформацією пресслужби департаменту соцполітики ЧМР

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору