У Черкасах розшукують викрадений мікроавтобус

10 лютого 2020, 21:04

Ярослав повідомляє, що викрали автомобіль уночі 9 лютого зі стоянки по вулиці Сергія Амброса, 1. Про будь-яку інформацію просить повідомити йому за номером телефону.

Ярослав Герман розповідає, що виявив зникнення автомобіля близько п'ятої години вечора, коли вийшов зі свого будинку.

- Я побачив що мікроавтобуса нема на парковці там, де його залишив. Я вже після звернення в поліцію запитував у робітників магазину, де стоять камери, про деталі викрадення, якщо вони щось знають. За моєю інформацією, автомобіль викрали у 3:30 ночі. Переглядати записи з камер нагляду будуть уже працівники поліції, - згадує Ярослав.

Дмитро Грищенко, начальник пресслужби ГУНП Черкаської області, розповідає що зараз відбуваються заходи для встановлення осіб, які вчинили кримінальне правопорушення.

- Працівники поліції відкрили кримінальне провадження за статтею 289 КК України (Про незаконне заволодіння транспортним засобом). Викрадачам загрожує обмеження волі строком до 5-ти років, - зазначає Дмитро Грищенко.

Ярослав Герман просить будь-яку інформацію про автомобіль "Volkswagen" Т4 синього кольору із номерним знаком ВО 0026 повідомити за номером телефону: (096)344-40-18.

Коментарі

Вгору