У Черкасах рідних захисників України навчали виготовляти ляльки-мотанки

14 січня 2024, 12:35

У Черкасах відбувся майстер-клас для жінок з виготовлення ляльки-мотанки. Участь у заході взяли рідні захисників України. Майстерності творення сакрального українського оберегу їх навчала членкиня спілки дизайнерів України Ірина Дика.

Лариса Діденко, дружина загиблого Владислава Бугаєнка, на такий захід прийшла вперше.

- Мені цікаво було власноруч виготовити такий оберіг, тим більше під керівництвом досвідченої майстрині-наставниці. Бо самотужки не виходило, а тепер знаю, як правильно це робити, – розповідає пані Лариса. – Сподобалася і заспокійлива приємна атмосфера самого простору, працівниці легкі й приємні у спілкуванні. Я тут вперше. Мене зацікавило, що у них є різні навчання для жінок, юридична і психологічна допомога. Важливо, що сюди можна приходити з дитиною. І приміщення – в центрі міста. Я приєдналася до їхньої групи в Телеграмі, тепер буду спілкуватися.

Зазначимо, що у простір «Затишно space» приходять жінки та дівчата, які постраждали внаслідок війни чи від ґендерно зумовленого насильства, вимушено покинули рідні домівки, втратили рідних, зневірилися в собі, шукають сили, аби почати життя з чистого аркуша. Всі послуги є безоплатними.

- Ми підтримуємо об‘єднання жінок для взаємодопомоги. І безпечний простір «Затишно space» – один з позитивних прикладів. Надалі в рамках співпраці з департаментом соціальної політики плануємо проводити різні тематичні заходи, – зазначила заступниця міського голови Черкас, кураторка соціальної галузі Марина Гаркава.

За інформацією пресслужби департаменту соціальної політики ЧМР

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору