У Черкасах рятувальники підписали меморандум про співпрацю з «Клубом юних моряків»

19 листопада 2021, 22:50

Меморандум про співпрацю між рятувальниками ДСНС та Комунальним позашкільним навчальним закладом міста Черкаси «Клуб юних моряків з флотилією» підписали сьогодні на базі Головного управління ДСНС України у Черкаській області.

Метою даного меморандуму є підвищення рівня попередження надзвичайних подій на воді, оперативне реагування на небезпечні для життя людей ситуації, своєчасне інформування рятувальних служб щодо подій в акваторії річки Дніпро, організація змістовного і безпечного дозвілля молоді, розвиток національно-патріотичного виховання в Черкаській області.

Співробітники Головного управління ДСНС України у Черкаській області братимуть участь у навчальному процесі позашкільного навчального закладу «Клуб юних моряків з флотилією», надаватимуть можливість залучити до навчань свою матеріально-технічну базу, ділитимуться практичним досвідом.

В свою чергу, в разі виникнення надзвичайних ситуацій плавзасоби, техніка та матеріально-технічна база Комунального позашкільного навчального закладу можуть залучатися для проведення операцій з порятунку людей на воді, аварійно-рятувальних, аварійно-відновлювальних та пошукових робіт на водних об’єктах області.

Згідно меморандуму основними напрямками співпраці є запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, мінімізація їх наслідків та захист населення на водних об’єктах, оперативне реагування на надзвичайні ситуації, а також національно-патріотичне виховання юнацтва.

За інформацією ГУ ДСНС у Черкаській області

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору