У Черкасах реконструювали вуличне освітлення на площі 700-річчя

20 листопада 2019, 11:02

За дорученням міського голови Анатолія Бондаренка та підтримки депутатського корпусу, цьогоріч  розпочались кардинальні оновлення  площі 700-річчя, які торкнулись, як реконструкції прилеглої території, так і зовнішнього освітлення.

Як розповів директор КП «Міськсвітло» Віталій Терьохін, на цій площі вуличним освітленням комплексно не займались близько 25 років, вирішуючи питання, як правило, точково:

– Стан вуличних опор та електромереж був просто жахливий. Все прогнило і вкрилось іржею. Тому було демонтовано. Замість старих на площі встановлено 37 металевих оцинкованих паркових опор. Це дає можливість забезпечити максимальне  освітлення площі. Також 57 ламп Н-100 замінено на 111 світодіодних LED-світильників типу «Шар» потужністю 20 Вт.

За його словами, впродовж наступних п’яти років  із міського бюджету після реконструкції вуличного освітлення площі 700-річчя буде зекономлено майже 200 тисяч гривень.

– Саме це є однією з головних переваг світодіодних LED-світильників. Не менш важливо і те, що заміна ламп на світодіодні LED-світильники дозволяє заощаджувати на енергоспоживанні. Також світодіоди забезпечать рівномірне освітлення дорожнього покриття та тротуарів, – наголосив Віталій Олександрович.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору