“Били автобус, перекривали дорогу і “каталися” від кінцевої до кінцевої”: як у Черкасах реагують на обмеження пасажирів у транспорті

20 березня 2020, 08:12

Фото тематичне

У Черкасах 18-го березня вступило рішення про те, що максимальна кількість пасажирів у громадському транспорті не має перевищувати 10 осіб. Протягом двох днів черкащани шикуються у черги на зупинках... або бунтують. Про це повідомив на своїй сторінці користувач Павло Мосійчук.

18-го березня через громадський транспорт трапилося декілька конфліктів. Один із них - вимушений простій автобуса на зупинці "ЦДЮТ" через сварку двох черкащанок. Жінки не могли домовитися, хто з них має зайти в автобус, адже обидві чекали транспорт.

На зупинці Першої міської лікарні один із пасажирів побив водія тролейбуса. Як повідомив на своїй сторінці активіст Павло Мосійчук, постраждала у сутичці водійка тролейбуса, яка нещодавно врятувала на перехресті черкащанина від побоїв молотком.

У районі Луначарського люди бастували просто на дорозі - перекрили проїзд автобусам, вимагаючи того, щоб пускали більшу кількість осіб у громадський транспорт.

У південно-західному районі поблизу зупинки "Літак" довелося викликати поліцію - черкащани, які не змогли стати пасажирами автобусу, побили громадський транспорт.

19-го березня люди пенсійного віку продовжували "утримувати" місця у тролейбусі. За словами кондукторки, інцидент трапився під час курсування тролейбусу містом. На зупинці "Площа 700-річчя" у громадський транспорт зайшов дідусь, який проїхав до кінцевої - зупинки "Аврора". Після того, як усі пасажири вийшли, а тролейбус почав свій рух із кінцевої, до салону зайшов той самий дідусь, який проїхав до кінцевої - санаторію "Україна".

Кондуктор перед зупинкою запитала у пенсіонера, чому той приїхав до санаторію, на що отримала відповідь: "Ноги вовка кормлять".

Коментарі

Вгору