У Черкасах раптово померла працівниця департаменту соціальної політики

10 лютого 2025, 17:35

У Черкасах раптово пішла з життя заступниця начальника відділу контролю за здійсненням соціальних виплат управління соціальної допомоги та компенсаційних виплат департаменту соціальної політики Валерія Григор’єва.

Валерія Геннадіївна народилася 22 червня 1965 року на Донеччині. З батьками переїхала до Черкас, і одразу після закінчення ЗОШ №21 працювала оператором обчислювальних машин заводу «Фотоприлад».

Згодом отримала фах інженера-економіста в Інституті народного господарства м. Києва. Працювала в структурах державної податкової адміністрації Києва та Черкас, а з 1998 року – в управлінні соціального захисту населення Соснівського району Черкас.

Очолювала відділ бухгалтерії обліку та звітності управління праці та соціального захисту населення. Після утворення у 2011 році департаменту соціальної політики працювала начальником управління бухгалтерського обліку та звітності, потім – заступницею начальника відділу контролю за здійсненням соціальних виплат.

27 років із 33-х трудового стажу Валерії Геннадіївни припадають на органи місцевого самоврядування.

Відспівування та прощання з Валерією Григор’євою відбудеться 13 лютого о 13.00 біля моргу Першої міської лікарні.

За інформацією департаменту соціальної політики ЧМР

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору