У Черкасах провели турнір серед ”грізлі” (ФОТО)

27 грудня 2021, 08:22

У Черкасах відбувся турнір з бойового самбо серед вихованців спортивного клубу “Grizzly MMA”. Майже дві сотні учасників змагались за найвищі нагороди турніру - кубки “LNZ”. Компанія LNZ Group стала генеральним спонсором турніру та вже не перший рік надає допомогу клубу та його вихованцям.

Клуб “Grizzly MMA” відомий своїми новаційними підходами до виховання молодого покоління. Так, кожен з учасників турніру посів своє призове місце. Як розповідає тренер та керівник клубу В'ячеслав Василенко, таку систему започаткували, аби мотивувати молодих спортсменів на нові досягнення й не відбивати жагу до нових змагань.

- У нас всі отримують медалі й грамоти, бо кожен з учасників - переможець, тому що всі працюють над собою, над дисципліною, навчаються ставити цілі й досягати їх. Але у кожній ваговій категорії є один переможець, який отримує головний приз, - розповідає В’ячеслав Василенко.

Тренер додає, що сьогодні головне завдання клубу та всіх дорослих наставників - затримати дітей та молодь у спортивній “тусовці”, аби вона стала частиною їхнього життя.

- Ми хочемо зробити спорт частиною їхнього життя. Щоб тренування кілька разів на тиждень було приємною звичкою. Ми всі - і тренери, і наші партнери - хочемо, щоб ці діти “захворіли” спортом - і були в ньому найкращими, - додає В'ячеслав.

Батько одного з юних вихованців клубу - Дмитро Мельничук - каже, що пів року занять у клубі не лише покращили дисципліну його шестирічного сина, а й помітно формують чоловічий характер.

- Це вже другі змагання мого сина, у яких він бере участь, і нам усе подобається - і організація, і тренери, і підхід до дитини. Спершу сина довелося трохи змотивувати ходити на тренування, але зараз він на них дуже чекає, йде тренуватися з великим задоволення. Хоч і не все вдається з першого разу - але тренер підтримує, дає поради - і син готовий пробувати знову і знову, попри те, що йому буває складно, - каже чоловік.

Цьогоріч "грізлі" переїхали в новий просторий зал. Старий вже не міг умістити всіх охочих займатися в клубі.

- Цього року нам довелося шукати новий зал. Це була велика інвестиція клубу, коштів катастрофічно не вистачало. Допомога "підійшла" від LNZ Group. Завдяки їхній підтримці сьогодні маємо можливість тренувати кількасот людей різних вікових категорій, - розповідає керівник клубу.

Коли співпадають цінності, тоді отримується гарний результат, переконаний фінансовий директор “LNZ Group” Сергій Щербина.

- Колектив та керівництво LNZ Group, так би мовити, спортивно орієнтовані. Ми не лише пропагуємо здоровий спосіб життя всередині компанії, а й заохочуємо всіх небайдужих. Тим паче коли це стосується дітей та молоді. Клуб “Grizzly MMA” інноваційний у цьому плані, тому допомогти їм було для нас честю. Хочеться, щоб діти та молодь завжди йшли сюди на тренування з задоволенням, щоб відчували, що вони на "своєму місці", там, де їх чекають і підтримають. Якщо наша підтримка може допомогти змотивувати дітей здобувати нові перемоги й вершини - значить, ми не даремно працюємо, - резюмував Сергій Щербина.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору