На благодійному міні-фесті в Черкасах збирали гроші на тепловізор для військових (ФОТО)

20 серпня 2023, 12:25

У Черкасах місцеві волонтери організували міні-фест, аби зібрати кошти на тепловізор для бригади наступу "Буревій". Захід відбувся у Долині троянд.

Відвідувачі мали змогу переглянути виставку ляльок-мотанок, взяти участь у вишколі з тактичної медицини та майстер-класі з неповного розбирання і збирання автомата Калашникова, а також майстер-класі з плетіння маскувальних сіток.

Очільниця ГО "Центр допомоги армії" Оксана Циганок розповідає, що до волонтерів звернулися черкащани, які служать у бригаді наступу "Буревій" у найгарячіших точках країни.

- Вони попросили придбати тепловізор. Після збору ми викладемо всі звіти і рахунки. Ми всі зараз співчуваємо постраждалим від трагедії у Чернігові, але ми не маємо права скоритися і зламатися. Нам потрібно об'єднуватися і продовжувати цю боротьбу. На жаль, зараз ми відчуваємо брак коштів, а запитів від військових навпаки стає більше. Особливо потрібне забезпечення для новостворених бригад, - говорить Оксана Циганок.

Волонтерка Світлана Ільяшенко каже, що на тепловізор потрібно зібрати 70 тисяч гривень.

- Дуже багато людей долучилися до цієї ініціативи. На фестивалі є і представники івент-агенства, і музиканти, і діджей. Також на заході представлені артефакти з війни, які ми або самі привозимо, коли їздимо на фронт, або нам їх передають військові. З них ми робимо цікаві лоти, які можуть придбати люди. Також за донат можна сфотографуватися з цими артефактами, - розповідає волонтерка.

Черкащанка Ольга прийшла на благодійний фестиваль разом із дітьми - Всеволодом та Маргаритою.

- Мій син закінчив 11 клас і планує вступити до вищого військового навчального закладу. Донька також у майбутньому хоче навчатися військовий справі, але вона поки закінчила лише 8 клас. Я вважаю, що такі заходи нам зараз потрібні, адже волонтерам стало важче збирати необхідні суми. Ми всі зараз маємо допомагати нашим військовим. І для дітей це гарний привід вийти зайвий раз вийти з дому і бути в курсі подій, які зараз відбуваються, - каже пані Ольга.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору