У Черкасах просять почати евакуйовувати неправильно припарковані автівки

03 березня 2023, 09:29

У Черкасах просять розробити план боротьби з незаконним паркуванням автомобілів. Відповідну петицію зареєстрували на сайті міської ради.

Її автор В'ячеслав Дубина нарікає, що правоохоронці нібито не реагують на повідомлення у чаті "Безпечна Черкащина".

"Наразі у місті Черкаси існує велика проблема з паркуванням транспортних засобів. Значні та щоденні порушення правил паркування, котрі можна фіксувати по всьому місту. Було створено чат "Безпечна Черкащина" в телеграм каналі. Проте реакції на заяви в даному боті про незаконне паркування немає ніякої, також не зрозуміло чому в місті відсутні та не працюють евакуатори, адже така практика роботи та покарання вже давно працює в містах як Одеса чи Київ.Прошу надати розглянути питання створення чи залучення евакуаторів, котрі будуть працювати в парі з патрульною поліцією, фіксування ПДР + евакуація авто на штраф майданчики", - просить чоловік.

У патрульній поліції Черкащини запевняють, що на всі повідомлення у чаті правоохоронці реагують та приїжджають на вказані місця.

"В будь-якому випадку реакція на повідомлення про правопорушення, які надходять у "Безпечну Черкащину" завжди є і буде, - пояснює у коментарі Про все речник патрульної поліції Олексій Драгун. - Інформацію відправляють на планшети патрульних і вони реагують. Час приїзду залежить від завантаженості правоохоронців іншими викликами".

Водночас, каже Олексій Драгун, евакуатори також задіюють, але не у всіх випадках.

"Автомобіль можна евакуювати, коли, наприклад, вони суттєво перешкоджають дорожньому руху або є загроза безпеки дорожнього руху, - розповідає речник. - Тобто, не завжди є підстави для евакуації, навіть якщо транспортний засіб стоїть із порушенням правил. У Черкасах теж евакуйовують у згаданих випадках. На місце приїжджає патруль, викликають власника транспортного засобу. Якщо з'ясувати власника неможливо, тоді викликається евакуатор і машину забирають на штрафмайданчик".

У Черкаській міській раді пояснили, що комунального підприємства, яке б займалося евакуацією автівок порушників немає. Про створення такого ні раніше, ні зараз поки мова не йде.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Анатолій :

реакція на повідомлення про правопорушення, які надходять завжди на їх реагують. Наразі у місті Черкаси існує велика проблема з паркуванням транспортних засобів і це вирішуєтьсяа ви дубина був і ним залишитесь. Питиція не потрібна

Рина :

Нічого не вирішується, пройдіться по вулиці 30 – ти річчя Перемоги, змісили все, пройдіть по Віталія Вергая, як паркують свої авто під школою, на плитці в Парковому, не розбирають де паркуються, де заманеться, а господарі ларьочків з піцами та періжками, де свої машини паркують на траві перед своїм господарством, нічого не вирішується. Ранком на роботу не вийдеш зі свого будинку, потрібно бочком пробиратись.,а ви кажете дубина

Ігор :

Новобудови є!!!паркомісць нема!! Чому видають містобудівні дозволи на будівництво свічок без умови наявності створення паркомісць, паркінгів відповідно кількості квартир, адже в зараз в кожній сім’ї є авто!!!??? Центр забудовують а автівки паркують вздовж проїзджої частини і на газонах.

Вгору