У Черкасах просять перейменувати вулицю Поднєвича на честь загиблого військового

26 серпня 2022, 10:52

Перейменувати вулицю Поднєвича на честь загиблого в російсько-українській війні захисника Іллю Гриценка просять у Черкасах.

Відповідну петицію зареєстрували на сайті Черкаської міськради.

"У дитинстві Ілля жив на сусідній вулиці, й загинув, боронячи Україну від російської агресії. Воював ще з 2016 року", - пише авторка петиції Маргарита Продайвода.

Чоловік брав участь у боях під Волновахою у 2016 році та під Лисичанськом у 2017 році. Загинув 19 березня 2022 року в бою за Харківську область.

Воїна посмертно нагородили орденом «За мужність» ІІІ ступеня — за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі.

"Героїчний приклад самовідданої мужності Іллі в боротьбі українського народу за власну свободу й державність, до якої він докладався до останньої миті життя, має бути належним чином визнано й увічнено завдяки перейменуванню вулиці Поднєвича на вулицю Іллі Гриценка", - йдеться у петиції.

Підтримати петицію можна ТУТ.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

О.І. :

Земля пухом Іллі та вічна йому пам’ять. Але молодий двадцятирічний Валентин Поднєвич, що загинув, визволяючи у сорок третьому наші Черкаси, посмертно отримав “Героя” і вічний спочинок на Пагорбі Слави… Хіба неодмінно єдино шляхом перейменування можемо віддавати шану землякам, життя яких покладені на алтар цієї війни? Думаймо, перш ніж зробимо щось, а не навпаки, то й буде нам щастя..

Олена :

Щоб наші ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЛИ, а жили у нашій пам’яті!!! Підтримайте! Це неважко, але ДУЖЕ ВАЖЛИВО!!!

О.І. :

Щоб люди (і герої і негерої) не вмирали, то одних великих літер у тексті та знаків оклику не достатьно. Вашу пропозицію почуто. Надіємося, що критичні зауваження інших жителів міста також не залишаться без уваги. Це не повинно бути таким собі докором совісті, це має стати державною політикою. Може не іменами князів та священників (як також пропонується) варто називати наші вулиці-перевулки, а так, як пропонуєте Ви. І не за рахунок того, щоб “відбирати” у раніше удостоєних таких же молодих, що не прожили своє життя до старості, а відлали його за нас.

Вгору