У Черкасах презентують містичний трилер «Злакров»

23 жовтня 2019, 16:36

Містичний трилер «Злакров»  презентують 25 жовтня у черкаському кінотеатрі «Україна». Прем'єра відбудеться під час творчої зустрічі з журналістом і письменником Назарієм Вівчариком. Режисер стрічки - редактор телеканалу UA:Черкаси Максим Дубінський.

Максим екранізував три містичні оповідання черкаського автора, поєднавши їх однією темою. Це оповідання «Різник», «Зустріч з кумом» і «Ніч на вокзалі». Вони увійшли до збірок «Те, що серед нас» та «Свині».

На прем’єрному показі будуть актори-аматори, які знялися у фільмі. Серед них -  воїни АТО, відомі музиканти, громадські діячі, працівники Суспільного Черкащини. На зустрічі заплановане спілкування з авторами, автограф-сесія та фотосесія з акторами фільму. Після показу - кава-брейк і обговорення фільму.

Проект реалізований за сприяння департаменту освіти і гуманітарної політики Черкаської міськради.

Назарій Вівчарик –  редактор черкаського інтернет-видання «Прочерк». Автор серії нарисів із закордонних поїздок. Лауреат Всеукраїнського конкурсу кращих творів на сільську та аграрну тематику ім. Григора Тютюнника. Фіналіст багатьох літературних конкурсів. Видав дві онлайн-книги та дві друковані книги.

Максим Дубінський – редактор програми «Тема дня» телеканалу UA:Черкаси. Професійний режисер, автор багатьох фільмів та телепрограм, які стали лауреатами та дипломантами Всеукраїнських і міжнародних фестивалів.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору