У Черкасах попрощалися з трьома солдатами, які загинули на Донеччині

25 червня 2024, 12:07

У Черкасах попрощалися із трьома відважними воїнами, які загинули за Україну. В останню путь провели Олега Залозецького, Руслана Марченка та Олександра Кравця.

Про це повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Солдат Залозецький Олег Валерійович народився у місті Білгород-Дністровський, Одеської області. Навчався в Золотоніській середній школі № 2, після школи вступив до Черкаського інженерно-технологічний інституту. Пізніше здобув другу вищу юридичну освіту в Черкаському інституті управління.

Протягом життя Олег Залозецький займався підприємницькою діяльністю в сфері забезпечення теплом шкіл, дитячих садочків, лікарень та інших соціальних установ. На початку повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини в лавах тероборони, потім був зарахований до особового складу військової частини. Військову службу проходив на посаді водія стрілецького відділення.

Донедавна вважався безвісти зниклим за особливих обставин під час захисту Вітчизни на Донеччині. Ідентифікований за результатами ДНК тесту. Олегу Валерійовичу назавжди 44 роки…

Солдат Марченко Руслан Володимирович народився у Черкасах. Навчався в школі №32, згодом перевівся до школи №18. Потім здобував вищу освіту у Державному університеті імені Б. Хмельницького на історико-правовому факультеті. Після навчання працював старшим оператором, починав трудову діяльність в компанії “Лукойл”, останні роки працював в компанії “Неон”.

Військову службу проходив на посаді оператора аеромобільної роти. Вірний військовій присязі загинув у бою за нашу Батьківщину під час ведення бойових дій на Донеччині. В результаті мінометного обстрілу з боку противника отримав поранення від яких помер під час проходження лікування. Руслану Володимировичу було 39 років…

Солдат Кравець Олександр Станіславович народився у Черкасах. Закінчив Черкаську загальноосвітню школу №10. Здобув професію слюсара-електрика з ремонту електроустаткування у Черкаському вищому професійному училищі. Після навчання працював по спеціальності на підприємстві “Рембиттехніка”. Олександр Кравець проходив строкову військову службу у лавах Збройних Сил України та приймав участь в АТО.

Військову службу проходив на посаді стрільця-зенітника. Вірний військовій присязі у бою за нашу Батьківщину загинув під час виконання бойового завдання на Донеччині. Олександру Станіславовичу було 35 років.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору