У Черкасах понад 150 будинків – без гарячої води, містяни просять мера приїхати і помити їхніх дітей

19 серпня 2019, 10:00

158 будинків через проведення гідравлічних випробувань наразі у Черкасах без гарячого водопостачання. Про це повідомив заступник департаменту ЖКГ Андрій Наумчук. Також він зауважив, що є незначне відставання від графіків і сподівається, що комунальники встигнуть до опалювального сезону завершити усі необхідні роботи.

Натомість міський голова Анатолій Бондаренко повідомив, що до нього люди часто звертаються й пишуть, щоб очільник міста приїхав, нагрів воду та помив їхніх дітей. Тому він просив працівників ТЕЦ виконувати роботу у встановлені терміни.

- У нас повинні бути чіткі графіки, якщо ви не вкладаєтеся, то потрібно повідомляти й роз'яснювати жителям, що ви як приватна структура, яка орендує державне майно, не встигає зробити роботу. Я б вас попросив відповідальніше ставитися до ваших обов'язків, - сказав Бондаренко.

Представник ТЕЦ повідомив, що вони роблять усе, аби не зірвати опалювальний сезон у місті. На жаль, специфіка тепломереж Черкас - кільцева, тому будь-яка затримка під час розкопок переносить час на кілька тижнів пізніше.

Черкаська ТЕЦ також втрачає кошти, коли не подає гарячу воду вчасно, проте з кожним роком поривів стає все більше. Попри все це представник ТЕЦ пообіцяв, що опалювальний сезон почнеться вчасно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Черкасах горить полігон: південно-західний район знову в диму

Коментарі

Черкащанка сказав:

Честно, достало. Выключили воду 7 июля, обещали 8 августа включить и…воды как и не было. Эти тазики, кастрюли…Вспоминаешь злым словом и ТЭЦ, и мэра. Ну если есть порывы – то ликвидируйте! Ну ведь ничего не делают! Экономят газ? Уголь? А людям какого? А деткам – крошкам? Ну почему в Европе вообще такого понятия как “гидравлические испытания” нет априори? Целый год идёт горячая вода. А тут встаёшь с проклёнами и ложишься с ними…

черкащанин сказав:

Поставте бойлер и не морочте голову с этой ТЭЦ. Откажитесь от их услуг. Пускай понимают, что из-за не качественной услуги они теряют абонента и деньги. Ну а вы избавитесь одной проблемы и будите наслаждаться присутствием горячей воды 24/7.
Рекомендации: для бойлера лучше поставить таймер, тогда он будет употреблять меньше електроенернгии. (что бы ночью, когда спите и днем, когда вас нету дома бойлер не подогревался).

По поводу Европы. Там НЕТУ центрально отопление и гор.воды от монополиста ТЭЦ. В европе восновном ставят кательни на дом или используют индувидуальное отопление (с гор.водой так же).

Вгору