У Черкасах “похвалилися” зимовим ремонтом доріг

17 січня 2020, 13:33

Аварійно-ямковий ремонт доріг у Черкасах триває, незважаючи навіть на середину січня, - зазначають у пресслужбі Черкаської міської ради

Як повідомив директор КП «ЧЕЛУАШ» Олексій Мельник, нині в Черкасах латають ями на дорогах за допомогою рециклера.

- У холодну пору року асфальтні заводи не працюють. Однак ліквідовувати ямковість ми можемо за допомогою старого асфальту і осколу. Ми використовуємо кожну погожу днину щоб зменшити незручності для водіїв від ям на дорогах. Цей спосіб аварійно-ямкового ремонту дуже економний. Рециклер дозволяє ремонтувати 30-40 м² дорожнього покриття в день. Будемо працювати таким чином доки дозволятимуть погодні умови, - додав Олексій Мельник.

У своєму пості на Фейсбук міський голова Анатолій Бондаренко зазначив, що вже відремонтовано найбільш критичні ділянки вулиць Корольова, Залізняка, Дахнівської, Чорновола, перехрестя вул. Пацаєва з вул. Чигиринською і з вул. Нарбутівською.

- Тимчасові пломби, зроблені зі старого асфальту й осколу, протримаються 1-2 місяці - це дасть можливість мінімізувати незручності для водіїв до весни, на яку заплановано масштабні повноцінні ремонтні роботи. - прокоментував Бондаренко.

Читайте також: Черкащина отримає більше 7 мільярдів на ремонт доріг

Коментарі

Вгору