У Черкасах почали встановлювати валідатори в автобусах 

17 серпня 2022, 13:44

У черкаських автобусах почали запроваджувати електронну оплату за проїзд. Наразі в транспорті встановлюють валідатори. 

Про це повідомив начальник управління транспорту ЧМР Віталій Москаленко, пише ЗМІ.ck.ua.

За його словами, пристрої вже встановлено в близько двацяти автобусах. Однак не всі перевізники хочуть співпрацювати та облаштовувати валідатори. 

"Зараз ці валідатори не активні, тобто поки що оплатити проїзд через них не можна. Вони стануть активні, коли в усіх автобусах буде все облаштовано. Запустять їх всі одночасно. На жаль, не всі хочуть це робити, тому з деякими доведеться розривати договора", - зазначив Віталій Москаленко. 

Він додав, що наразі договори підписані з трьома перевізниками, саме в їхніх автобусах уже й почали встановлювати валідатори. 

"З автобусами трохи важче, ніж із тролейбусами. Тому що не у всіх перевізників є зайвий фонд автобусів, вони ж всі на лінії, а ставлять або у вихідний день, коли менше виходить на лінію, або коли вони з'їжєджають. Помаленьку рухаємось в цьому напряму", - зазначив він. 

Система оплати буде така сама, як у тролейбусах. Оплатити проїзд в автобусах можна буде також за допомогою банківської картки чи смартфону з функцією NFC (PayPass) або паперового квитка з QR-кодом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На черкаських зупинках поки що не чіплятимуть графіки руху автобусів, – Москаленко

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору