У Черкасах почали демонтувати кіоски (фото)

18 жовтня 2019, 15:59

У Черкасах почали демонтувати кіоски (фото)
Фото: Про все

Демонтаж кіосків у Черкасах почали з тимчасової споруди на розі вулиць Хрещатика і Байди-Вишневецького.

Про це в коментарі "Про все" повідомив новий керівник Управління інспектування Черкаської міської ради Станіслав Коломієць.

- У нас сьогодні планово ще демонтаж двох тимчасових соруд - "От і До" біля "Новуса", і кіоск на Кобзарській, 97, - зазначив посадовець.

Фото: Про все

Станіслав Коломієць розповідає - у нього в планах повністю звільнити місто від незаконних споруд, в тому числі і тих, які належать окремим черкаським громадським діячам та депутатам.

- Взагалі у мене в планах зачистити все місто від тимчасових споруд, які не мають необхідних дозвільних документів. Деякі громадські активісти, депутати міської ради вирішили, що вони "хазяї життя" і вони по "бєспрєдєлу" встановили свої тимчасові споруди по всьому місту. При цьому вони не платять до міського бюджету ні за землю, ні за оренду, - поділився планами начальник управління інспектування.

Фото: Про все

Він також пояснив, що на посаді лише два дні і не всі питання ще вивчив. Станіслав Коломієць запевнив, що з понеділка зверне увагу і на резонансі. Кінцевих термінів очищення міста від незаконних споруд собі не ставив, каже - все залежить від фінансування і рішень виконкому.

У той же час, присутній під час демонтажу заступник міського голови Черкас Юрій Ботнар запевнив, що підтримка виконкому в цих питаннях буде всебічна.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору