У Черкасах планують збільшити тарифи на водопостачання

28 січня 2020, 12:03

Фото з мережі

У КП «Черкасиводоканал» відбулося відкрите обговорення проекту постанови НКРЕКП щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення для на 2020 рік.

Під час презентації начальник планово-економічного відділу КП «Черкасиводоканал» Олександр Шевченко детально розповів про найбільші статті витрат, які вплинули на зміну тарифів.

- Діючі тарифи не відшкодовують фактичних витрат нашого підприємства. Вони не покривають в повній мірі такі складові як реагенти, електроенергію, заробітну плату, обслуговування підвищувальних насосів холодної води та інші. Крім того, не забезпечують можливості повернення основної суми субкредиту, за рахунок чого впроваджується соціально та екологічно важливий проект «Розвиток міської інфраструктури 2». Для досягнення беззбиткової діяльності ми подали до нацкомісії розрахунки та очікуємо на встановлення тарифів, - повідомив Олександр Шевченко.

У цілому в проекті постанови НКРЕКП схвалено тарифи на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення з рівнем зростання 34,2%, в т.ч.: холодна вода на 33,2% та на 35,5% водовідведення.

Незважаючи на підвищення, тарифи КП «Черкасиводоканал» залишатимуться одними із найнижчих в Україні.

За інформацією із пресслужби КП "Черкасиводоканал"

Читайте також:Частина черкащан у лютому сидітиме без води (графік) :

Коментарі

Вгору