У Черкасах підсудний побив поліцейського в залі суду

21 березня 2023, 18:40

У Черкасах засудили чоловіка, який накинувся на працівника поліції прямо у залі суду. Постраждалий охороняв нападника під час засідання щодо обрання останньому запобіжного заходу. Після слухання зловмисник побив конвоїра. Інцидент стався в листопаді минулого року.

Обвинувачений не визнав, що бив правоохоронця. Каже, той сам себе вдарив своїм автоматом.

"Потерпілий ще при огляді чіплявся до нього та провокував його через наявність шнурка на штанях. В судовому засіданні він не чув про що каже суддя, тому що разом з напарницею розмовляли голосно, сміялися, через що він зробив їм зауваження. Але вони уваги на це звертали, навіть суддя вимушений був зробити їм зауваження. Після судового засідання адвокат передав йому візитну картку, а потерпілий спитав його, що це за предмет, але він не відповів. Ще раз спитав підвищеним тоном, але він так і не відповів. Потім потерпілий почав махати руками і сам зачепив свій автомат, яким і наніс собі удар у брову", - йдеться у матеріалах справи.

Постраждалий конвоїр підтвердив, що намагався дізнатися, що передали підсудному, але той накинувся на нього з кулаками.

"Адвокат передав обвинуваченому предмет зовні схожий на банківську картку. На його питання, скероване обвинуваченому щодо уточнення переданого предмету, останній відмовився відповідати. Затриманим взагалі нічого не можна передавати. Він спитав, що то таке, однак у відповідь почув, що той не зобов`язаний йому відповідати. А адвокат пояснив, що він передав візитівку. Він повторно запитав, що йому було передано, однак останній відповів у грубій формі, а після підійшов до нього та наніс два удари кулаком в голову, в область обличчя біля лівої брови. Потім прибігли його колеги-конвоїри, допомогли надіти кайданки", - розповів свою версію поліцейський.

Свідки підтвердили слова правоохоронця.

Придніпровський районний суд визнав чоловіка винним та призначив йому покарання у вигляді трьох років позбавлення волі. Водночас, основне покарання замінили випробувальним терміном на 1 рік.

За інформацією з Єдиного реєстру судових рішень

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору