У Черкасах підприємцям компенсуватимуть 50% вартості за придбані генератори

29 березня 2023, 09:26

Представники малого й середнього бізнесу в Черкасах можуть розраховувати на часткове відшкодування витрат на закупівлю генераторів, інвенторно-акумуляторних систем безперебійного живлення та зарядних станцій. З міського бюджету їм покриватимуть 50 % витрат.

Під час засідання виконавчого комітету його представники вже затвердили відповідне положення, розроблене департаментом економіки та розвитку.

Витрати відшкодовуватимуть за ті прилади й обладнання, які придбали після 1 вересня 2022 року та до кінця військового стану.

Максимальна сума компенсації не перевищуватиме 200 тисяч гривень за генератори та інвенторно-акумуляторні системи безперебійного живлення, 100 тисяч гривень – для зарядних станцій.

Право на відшкодування мають суб’єкти мікро, малого та середнього підприємництва, які працюють та сплачують податки в Черкасах.

При розгляді документів у мерії з’ясують, чи не визнаний підприємець банкрутом та чи не перебуває у стадії ліквідації.

Згідно з положенням, покриють 50% витрат тим підприємцям, хто здійснює діяльність у закладах роздрібної торгівлі (продовольчими та непродовольчими товарами), в ресторанному господарстві, має мініпекарні, перукарні чи салони краси, хімчистки, аптеки, працює в приватних закладах освіти та в закладах із надання медичних послуг, ательє, пунктах ремонту взуття, станціях технічного обслуговування, авто мийках та інших закладах сфери обслуговування.

За інформацією пресслужби Черкаської міськради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору