У Черкасах підняли прапор військово-морських сил України (фото)

06 грудня 2018, 15:14

Моряки-ветерани Збройних сил України ініціювали таку акцію на підтримку ув'язнених під час Керченського конфлікту. Прапор над Черкаською обласною державною адміністрацією замайорів сьогодні, 6 грудня, о 13:00.

Понад сто людей зібралися на Соборній площі. Перед підняттям прапора із промовою виступив голова Черкаської ОДА Олександр Вельбівець.

- Цього разу Росія напала відкрито. Нині весь світ на нашому боці, ми ж повинні показати підтримку полонених, адже серед тих 24 моряків - двоє черкащан. Наші бійці дали гідну відсіч ворогу, вони є нашими новими героями. Я хочу, щоб хлопці в полоні знали, шо вони не самі. Хочу звернутися до родин і сказати просто по-людськи: "Тримайтесь", адже весь світ докладає зусиль, щоб хлопці повернулися живими і неушкодженими додому, - сказав Вельбівець.

Заступник міського голови Ігор Волошин подякував військовослужбовцям за їхню роботу, а також привітав учасників акції із Днем української армії.

Також перед черкащанами виступив обласний військовий комісар Євген Курбет. Він нагадав про введення військового стану в десяти областях України і зазначив, що цей режим ввели для того, щоб  бути готовими до нападу агресора.

- Сьогодні всі військові частини України готові надати збройну відсіч, - додав Курбет.

Прапор військово-морських сил піднімав ветеран Віктор Шульга.

Нагадаємо, вранці 25 листопада Росія заблокувала прохід до Керченської протоки українському буксиру "Яни Капу" та двом катерам "Бердянськ" та "Нікополь". Для цього росіяни перегородили рух під Кримським мостом танкером та навіть вдались до тарану буксира прикордонним кораблем "Дон". Увечері того ж дня російські кораблі напали на них та захопили, при цьому поранивши щонайменше шістьох українських моряків.

Микола сказав:

Один прапор залишився…остальне кацапи забрали ?

ку-ку сказав:

Сильная поддержка

Вгору