На Черкащині восьмикласниця вчинила самогубство

06 грудня 2018, 14:39

На Черкащині восьмикласниця вчинила самогубство

У неділю, 2 грудня, у селі Дашуківка Лисянського району 14-річна школярка при загадкових обставинах наклала на себе руки. Повішеною вдома знайшли її батьки. Дівчина ходила до восьмого класу. В селі сім’ю характеризують з позитивного боку. Що стало причиною суїциду ніхто не знає, пише "Вечірні Черкаси".

- Сім’я абсолютно нормальна й благополучна, - розповідає одна з працівниць місцевої сільської ради. – Батьки постійно працюють. Спиртним не зловживали ніколи. Мати – хороша жінка. Працює з пенсіонерами. Насилля в родині ніколи не було, наскільки я знаю. Інакше б у школі це помітили. З дому не тікала. Дівчинка в школу ходила як і всі діти. Ніколи без поважної причини уроків не пропускала. Завжди добре вчилася. Була старостою класу. Перед вихідними, коли трапилося горе, теж була в школі. Хто знає, що могло трапитися. Зараз діти дуже розвинені. Вміють користуватися Інтернетом. Там всякого можуть надивитися. Якби щось було незвичайне, то всі б усе знали. Село невелике.

Про благополучність та відсутність конфліктів у родині школярки підтвердили у відділі сім’ї, молоді та спорту Лисянської РДА. За чутками, перед самогубством дівчинка нібито посварилася з матір’ю. Сільський голова коментувати інцидент відмовився.

У Лисянському райвідділі поліції деталей справи поки що теж не коментують. Посилаються на таємницю слідства. Відкрито кримінальне провадження за статтею "вбивство".

Нагадаємо, що на Уманщині повісилась мати двох дітей.

Побутовий конфлікт, що завершився самогубством. 30-річна жителька села Танське після сварки зі своєю матір’ю повісилась. Сиротами залишились 2-річний хлопчик та 2-місячна дівчинка.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору