У Черкасах паралімпійський чемпіон відкрив пральню-хімчистку

07 червня 2024, 11:31

Двічі внутрішньо переміщений 37-річний паралімпійський чемпіон Європи і світу з плавання Віктор Смирнов відкрив у Черкасах пральню-хімчистку «Happy Laundry».

Змушений переселитися з рідного Донецька спочатку в Словянськ, потім до Черкас. І після кар'єри відомого спортмена-паралімпійця обрав шлях приватного підприємця та громадського активіста. 5 місяців тому за грантовою програмою вони з дружиною започаткували власну справу.

З історією Віктора Смирнова та роботою його пральні-хімчистки познайомилася заступниця міського голови, кураторка соціальної галузі Марина Гаркава. Посадовиця скористалася послугами підприємця, здавши в хімчистку свої речі.

«Такі люди – приклад незламних українців. Які не чекають, що їм допоможе хтось, а самі надихають і мотивують інших. Віктор – незрячий з дитинства, але завдяки власним зусиллям став багаторазовим паралімпійським чемпіоном Європи і світу з плавання, Героєм України. Має багато спортивних і державних нагород, допомагає дітям з інвалідністю. А тепер плідно працює в Черкасах», – прокоментувала Марина Олександрівна.

«Я шукав, де застосувати свій досвід і бажання працювати. Друзі з Ротарі-клубу порадили взяти франшизу пральні-хімчистки. А в центрі зайнятості порекомендували скористатися грантовою програмою підтримки «Власна справа» для внутрішньо переміщених осіб. Підказали, як подати заявку, допомогли написати бізнес-план, пройти співбесіду», – розповідає Віктор.

За отримані майже 250 тисяч гривень гранту придбали обладнання: пральні машини, сушки, парогенератор, машину для переробки подушок. За умовами грантової програми створили робочі місця.

Адреса пральні-хімчистки «Happy Laundry»: вул.Прикордонника Лазаренка, 11 (територія ринку в Південно-Західному районі), тел: 099 391 00 01.

За інформацією пресслужби департаменту соціальної політики ЧМР

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору