У Черкасах обирають нового директора Центру медико-соціальної експертизи

26 серпня 2020, 10:03

Консурс на посаду директора «Черкаського обласного центру медико-соціальної експертизи» відбувається в Черкаській обласній раді сьогодні, 26-го серпня.

Цьогоріч до складу комісії, яка обиратиме нового директора МСЕК, увійшли 9 осіб. Шестеро з них - посадові особи, ще троє - члени-представники громадських організацій Черкас та області.

З новим директором комунального закладу укладуть контракт строком від трьох до п'яти років.

ВИМОГИ ДО ПОТЕНЦІЙНИХ ОЧІЛЬНИКІВ МСЕК

Одна з вимог до кандидатів - наявність вищої освіти ІІ рівня за ступенем магістра в одній із галузей: "Управління та адміністрування", або "Публічне управління та адміністрування", або "Право", або "Соціальні та поведінкові науки", або "Гуманітарні науки". Також директором МСЕК може стати магістр спеціальності "Охорона здоров'я" та за спеціалізацією "Організації й управління охороною здоров'я".

Стати очільником МСЕК зможе претендент, який попередньо працював на керівній посаді обласного рівня більше 7 років.

Відмовити конкурсанту можуть, за наявності судового рішення стосовно корупції, яке набрало законної сили. Це може бути рішення, за яким претендента визнають винним у вчиненні корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією.

Претендента на посаду директора МСЕК не допустять, якщо він має незняту або непогашену судимість та заборону займати відповідні керівні посади.

СКІЛЬКИ ОТРИМУВАТИМЕ НОВИЙ ОЧІЛЬНИК МСЕК?

У статутних документах зазначають, що заробітня плата директора МСЕК вираховуватиметься за кількома критеріями. Основну частину складатиме посадовий оклад. Однак доплата до нього передбачена за наявності наукового ступіню очільника, почесне звання чи вислугу років. Доплачуватимуть також за інтенсивність праці, особливий характер роботи чи тривалість безперервної праці.

Керівник МСЕК, окрім визначених законом доплат, зможе отримати надбавку до 50% посадового окладу. Нарахувати її можуть за високі досягнення у праці, виконання особливо важливої роботи та складність і напруженість на посаді.

Зараз комісія розглядає кандидатури потенційних очільників МСЕК, за яких голосуватимуть 9 членів комісії.

Поділитись

Коментарі

Наталья :

Коррупция МСЕК Черкасского областного центра испытали на своём опыте.
Моей маме имеющей тяжёлую форму мерцательной аритмии утолщение стенок аорты увеличенное в размерах сердце и тд.плюс гипертония 2 степени и проблемы с лёгкими
Не смотря на выписки из института кардиологии
им.Стражеска и заключения осмотра кардиолога областной больницы.
Маме дали 3 группу
Когда человек не может 100 метров пройти
Испытывая боль и невозможность нормально дышать.
Где же справедливость..????
О том как покупают группу нам известно..
Но как можно так поступать с людьми которые больны и их жизнь это ежеминутная борьба за эту жизнь…

Черкащанка :

По этой причине я не оформляла инвалидность 3 группы после удаления грыжи позвоночника. Сумма нереальная, а эта группа не даёт никаких привилегий и льгот.

Ніна :

МСЕКи в усі часи це сплошна корупція. Давали групи за 500 дол. тим хто здоровий і навіть в лікарні не лежав. В мене було профзахворювання,4 грижі на позвонку і я водій. Я проходила кожен рік комісію, а потім я не даю грошей то мене направили в Київ,Там сказали прямо 3000 дол і пожиттєво група буде, це 2000рік. Проф зняли, а загальне захворювання ще 10 років перепроходила кожен рік і кожен рік мені говорили що дають останній рік, аж поки я не грюкнула дверима та не сказала що не потрібно мені це говорить бо грошей я не дам. Ну групу все таки продовжили.

Вгору