У Черкасах облаштують житло для переселенців вартістю понад 96 млн грн

09 вересня 2023, 12:25

Черкаський проект із облаштування тимчасового прихистку для переселенців визнали одним із найкращих в Україні. Його для подальшого втілення обрали з-поміж 1 081 заявників.

«Запропонований нами проект увійшов до переліку 44 міст, проекти яких схвалені Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України для отримання субвенції. Ми перебудуємо два приміщення колишнього дитячого садочку на вулиці В’ячеслава Чорновола, який давно не працює, обладнаємо 41 кімнату та створимо всі умови для комфортного побуту. Навколо впорядкуємо й прилеглу територію. Після ремонту тут зможе проживати до 250 людей, які через війну втратили все», – розповів міський голова Анатолій Бондаренко.

Загальна вартість проекту становить 96 млн 115,12 грн. Втілюватимуть його через співфінансування Європейського інвестиційного банку (76 541 тис. грн) та бюджету Черкаської міської територіальної громади. Частина субвенції на реалізацію проекту надійде вже цьогоріч, інша – у 2024 році.

Загалом на сьогодні в Черкасах зареєстровані близько 30 тисяч українців із міст, де тривають військові дії.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Гість :

Все це чудово.Але коли читаєш статтю про нелюдські умови проживання дітей-сиріт в дитячому будинку Золотоніського району,не розумієш,чому така різниця у турботі про тих,хто втратив все і про тих,хто ніколи нічого не мав,навіть батьків.

Олександр :

96₴ мільйонів ділим на 41 кімнату = 2,3₴ мільйона = $60тисяч/кімната
Це при тому що фундамент і стіни там вже є
Всього 250людей на 41 кімнату = 6 людей в кімнаті
Скоріш за все це не кімната а квартира.

Вгору