У Черкасах нагородили ще одну матір-героїню

24 травня 2022, 18:37

Ще одній багатодітній мамі з Черкас керівництво департаменту соціальної політики вручило сьогодні посвідчення та нагрудний знак до почесного звання України «Мати-героїня».

 47-річна Віталіна Макота – мама п’ятьох дітей, старшій з яких 19, а меншій – 8. Сама жінка за фахом «бухгалтер-фінансист». Щоправда повноцінно попрацювати за професією їй вдалося лише до декрету. Стати багатодітною мамою, за словами жінки, не було свідомо запланованим рішенням, та про те, що саме так склалася її доля, Віталіна Віталіївна тільки вдячна Богу. 

- У чоловікової мами було п’ятеро дітей. І я бачила, що всі вони виросли хорошими людьми. Тому, коли перша донька попросила сестричку, ми не вагалися. Ну, а там, самі вже дітки пішли. Бути мамою п’ятьох дітей – і важко, і легко, і радісно, і тривожно. Бо коли вони гуртом, то самі себе бавлять, мені легше. А зараз, коли підростають, і час важкий такий настав, то все більше переживаю, як складеться їхня доля. Проте жодного разу в житті не пошкодувала про свій вибір. Бо що би не сталося в житті жінки, коли є діти, пережити і здолати можна все, – ділиться Віталіна Віталіївна. 

Нагадаємо, нещодавно у Черкаській міській раді вручили відзнаки ще двом черкащанкам, яким  Указом Президента України було присвоєне почесне звання «Мати-героїня».

За інформацією пресслужби Черкаської міськради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору