У Черкасах на смітнику знайшли п’яну матір із 3-річною дитиною

13 квітня 2021, 10:32

У Черкасах поліцейські виявили трирічного хлопчика в антисанітарних умовах. Хвора дитина перебувала у занедбаному стані, мати - пиячила. Наразі на жінку чекає суд.

До Черкаського районного управління поліції надійшло повідомлення від жінки, що її співмешканець вигнав з будинку на вулицю. Коли поліцейські приїхали за адресою виклику, жінка почала ховатись разом із дитиною на смітнику, прикриваючись ганчір'ям. Вона перебувала у стані алкогольного сп'яніння, а хлопчик - брудний та голодний. Пояснити щось правоохоронцям, заявниця не змогла.

Коли поліціянти зайшли до будинку, у середині побачили бруд та відсутність будь-яких харчів для дітей. Окрім того, з'ясувалося, що до приїзду поліції дорослі, на очах у малечі, розпивали спиртні напої. Правоохоронці одразу прийняли рішення вилучити дитину від матері та передати малолітнього до Черкаського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей "Теплий дім".

За словами медиків, дитина мала підвищену температуру тіла. Зараз життю та здоров’ю хлопчика нічого не загрожує.

Відносно матері правоохоронці склали адміністративні протоколи за ст. 173-2 (Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування) та ст. 183 (Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб) Кодексу України про адміністративні порушення.

За інформацією пресслужби поліції Черкаської області

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору