У Черкасах на східцях прокуратури організували “п’янку” (фото, відео)

13 червня 2019, 12:09

У Черкасах на східцях прокуратури організували "п'янку" (фото, відео)

У ці хвилини біля прокуратури Черкаської області представники громадських організацій зібралися на акцію протесту проти свавілля працівників правоохоронних органів. Підставою для акції стало нещодавнє відео в мережі інтернет, на якому "розважаються" двоє черкаських прокурорів у нетверезому стані. На думку активістів, така поведінка працівників правоохоронного органу є неприйнятною. 

У Черкасах на східцях прокуратури організували "п'янку" (фото, відео)

На знак протесту, активісти розклали на сходах обласної прокуратури імпровізований стіл з горілкою, пивом і закускою та запросили осіб маргінальної зовнішності до вживання напоїв. Один з них був одягнутий у футболку з написом "прокурор".

- Ми не дамо перетворити Черкаси на Готем-сіті. Є десятки кримінальних справ, які не розслідуються, натомість прокурори пиячать. Цим перфомансом ми хочем привернути увагу Президента України до свавілля прокуратури, - зазначив у коментарі активіст Дмитро Кухарчук.

У Черкасах на східцях прокуратури організували "п'янку" (фото, відео)

Коментарі

Олег сказав:

а прокуроры что не люди им нельзя бухать в барах? реально бред я б будучи прокурором э ого кухарчака посадил бы лет на 20 строгача

ВЛАД сказав:

СТВОЛ ДОМА ЗАБУДЬ

Микола сказав:

Кухарчук молодець, на таких як він поки що і тримається порядок у країні. А цих мерзенних представників влади – дійсно треба за грати

Александр сказав:

Все знают какая сейчас прокуратура и суды… .Спасибо таким как Дима,которые хотят поменять что то в этой стране.И так ж,,,па приходит всем и люди не сопротивляются а просто убегают куда подальше… .

Вгору