У Черкасах на місці пустища збудують дитячий садок

15 вересня 2020, 13:15

Проєкт будівництва дитячого садка в мікрорайоні “Митниця” по вулиці Героїв Дніпра, 87 презентували сьогодні, 15 вересня.  Зараз проєкт проходить державну експертизу. Після її проходження розпочнеться будівництво, яке обіцяють завершити через рік-півтора.

За словами директора департаменту архітектури та містобудування ЧМР Артура Савіна ділянка на “Митниці” розрахована для будівництва дитячого садка відповідно до генерального плану розвитку міста Черкас.

- Станом на сьогодні земельна ділянка закріплена за департаментом, тому що без цього ми не могли б почати проєктування. Вся технічна документація у нас є, а проєкт нині перебуває на завершальній стадії - експертизі, - зазначив Савін

За словами голови Черкаської ОДА Сергія Сергійчука,  садочок буде внесений до переліку об’єктів “Великого будівництва”, на нього планують виділити близько 80 млн грн, які будуть закладені цього року в проєкт бюджету. 

- Завдяки співпраці місцевої влади і центральних органів правління ми побудуємо цей садок. Окрім місць для дітей, це також дозволить створити додаткові робочі місця для черкасців, - говорить Сергійчук.

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко говорить, що це, напевне, вперше за багато років, коли  об’єкт, який належить до міської комунальної інфраструктури буде включений до програми державного будівництва.

Головний архітектор проєкту Олег Пушкаренко розповідає, що у зв’язку з тим, що в Черкасах мало площі для будівництва, садочок буде триповерховим. 

- Приміщення розраховане на 300 дітей та 100 осіб персоналу. На першому поверсі буде розміщено чотири групи – для ясельних дітей до трьох років, які мають вихід назовні, на прилеглу територію. Також на першому поверсі буде басейн, який розрахований на одну групу (10 осіб), розмір 4 на 10 метрів, кабінет медсестри, кімната тренера, душові, кухня, пральня та службове приміщення. Другий та третій поверх займатимуть кабінети для більш дорослих груп. По шість груп на кожному поверсі. Враховані також всі вимоги щодо пожежної безпеки та санітарії, - говорить архітектор. 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Антон :

Ну це ясно, хапуга – хабарник Савін вводить новенького у долю. А що нового?

Вгору