У Черкасах може з’явитися новий храм

31 січня 2019, 17:06

У Черкасах може з'явитися новий храм

Депутати Черкаської міської ради проголосували за надання дозволу на розроблення документації із землеустрою релігійній громаді парафії  Покрови Пресвятої Богородиці української Греко-Католицької церкви. Храм будуватимуть на вулиці Одеській.

- Ця ділянка належала парафії Благовіщення Господнього Римо-Католицької церкви. Вони готові передати ділянку нашій церкві без зміни площі та цільового призначення. Я вважаю, що храм прикрашатиме наше місто. Тому сердечно прошу, щоб депутати підтримали, - розповів отець Юліан.

Депутат Ігор Кіта зауважив, що перед будівництвом храму потрібно провести громадські обговорення із жителями міста, які мешкають поряд із місцем будівництва.

- Позаминулого року цю ділянку передали для будівництва римо-католицького храму. Проте після початку будівельних робіт, зокрема, огородження ділянки парканом виникли конфлікти з мешканцями будинків, які були категорично проти будівництва там храму. У результаті перемовин із міською владою домовилися знайти іншу ділянку в місті, - додав депутат.

Також Ігор Кіта зауважив, що не проти будівництва храму і вважає, що він прикрашатиме архітектуру міста, але спочатку треба домовитися із мешканцями прилеглих будинків.

Отець Юліан зауважив, що під час будівництва храму на Митниці у них були певні нюанси, адже незадоволені люди є завжди, проте священник зауважив, що силою храм будувати не будуть і говоритимуть із мешканцями будинків.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Анатолий :

их сносить нужно а не строить! на одеской не дадим построить мы жители против только попробуйте! только трц и храмы строят заводы стройте

Тетяна :

Може щось більш потрібніше треба збудувати?
Шкірно венерологічний диспансер НОВИЙ?!

Олег :

Нормально так придумали. На дитячому майданчику побудувати. Я так розумію що депутати наші або не сповна розуму,або хтось добре підніме грошенят. І де він буде прикрашати місто,на Одеській? А чому не у скверику біля колишньої “Юності”. Теж непогане місце. І грошенят можна більше злупити?.А то дитмайданчиками приторговують…

Вгору