У Черкасах медики виходили дитину, яка народилася вагою 980 грамів

10 червня 2024, 13:26

У Черкасах медики виходили дитину, яка народилася вагою 980 грамів. Нині малюкові чотири місяці і він важить чотири кілограми і 600 грамів.

Малюк на світ зʼявився шляхом кесаревого розтину на 27 тижні вагітності мами, розповіла керівниця перинатального центру Черкас Наталія Лакуста, пише Суспільне.

За словами медикині, вагітна жінка потрапила до перинатального центру із загрозою викидня.

"Жінка поступила в перинатальний центр з високим тиском, була на збереженні 13 днів. Потім екстрено довелося зробити кесарів розтин. На терміні 27 тижнів дитинка народилася вагою 980 грамів. Із 20 січня лікарі відділення інтенсивної терапії боролись за життя хлопчика".

Від народження до виписки додому породілля з дитиною пробули майже два місяці:

"У відділенні ми пробули від моменту народження 1 місяць і 20 днів. Я відвідувала дитинку, виконувала догляд за ним, годувала і ходила на «кенгуру». Згодом малюка перевели до мене в палату і ми були постійно разом. Медичний персонал завжди був поруч. Допомагали, підказували і за це їм величезне дякую. Вони висловлювали велику підтримку, тому що важко було морально розуміти, що дитинка у важкому стані і від тебе нічого не залежить", - розповіла мама малюка.

Виписали малюка з вагою 2160 грамів. Наразі хлопчику чотири місяці, він важить 4600 грамів.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору