У Черкасах майже 20% батьків хочуть, щоб діти пішли в школу офлайн

16 серпня 2022, 16:12

У Черкасах департамент освіти та гуманітарної політики провів опитування серед батьків, щодо бажаної форми навчання дітей з першого вересня.

Зокрема, у місті було опитано 26 784 особи (93% батьків). Опитування проводилось серед батьків усіх класів.

За дистанційне навчання проголосувало 18 839 (70,3%), за очне навчання – 5 146 (19,2%), за змішану форму навчання – 2264 (8,5%), за індивідуальну – 535 (2%).

"Найбільше батьків, які хочуть, щоб діти навчались безпосередньо в школі, - в першому класі, з 92 сформованих класів – 73 за очне навчання. У той же час в одинадцятому класі ситуація зовсім інша – по місту лише 9 класів готові виходити на навчання в очному режимі, всі решта, а це 48 класів – за дистанційку. Тому, щодо форми навчання одинадцятикласників остаточне рішення буде за кожним окремим закладом освіти", - розповіла заступниця міського голови Черкас Анастасія Чубіна.

Також, згідно результатів опитування, найбільше підтримують офлайн навчання батьки учнів 2 і 5 класів. Цей відсоток менший, ніж по першокласниках. З 93 других класів, 28 навчатимуться очно. З 102 п’ятих класів - 32 класи за очну форму. Найменше підтримали очну форму навчання батьки восьмикласників (трохи більше 10%).

За словами Чубіної, кожні батьки прийматимуть рішення самостійно, чи віддавати дитину до школи.

"Ми забезпечимо можливість очної форми навчання для 1, 2 та 5 класів, проте також ми забезпечимо можливість дітям з цих паралелей навчатися і дистанційно", - зазначила заступниця.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору