У Черкасах лунатимуть електросирени

05 листопада 2018, 13:54

У Черкасах лунатимуть електросирени

У четвер, 8 листопада, у Черкасах з 9:00 у рамках навчань лунатимуть електросирени.

Так, у Черкасах, Каневі та населених пунктах Черкаського району буде проведено тренування на тему: "Дії органів Управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Черкаської області у разі виникнення надзвичайної ситуації на гідроспорудах Дніпровського каскаду".

Як інформує Управління цивільного захисту департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради, під час тренувань передбачено практично розгортання збірних пунктів евакуації, пунктів приймання та розміщення населення.

Під час тренувань оповіщення населення буде здійснюватися за допомогою електричних сирен, дротового радіо, Fm-радіо, телебачення, мобільного зв’язку, а у селах – додатково будуть задіяні церковні дзвони.

Почувши сирену або ставши свідками практичних тренувань з евакуації, необхідно зберігати спокій. Керівництво області та міста Черкаси прохає жителів дотримуватися спокою та з розумінням поставитись до проведення зазначених тренувань.

Зазначимо, що цей захід буде відбуватися в рамках підготовки та проведення практичних тренувань, які заплановані Державною службою України з надзвичайних ситуацій у разі виникнення надзвичайної ситуації на гідроспоруді Канівської ГЕС в період з 6 по 8 листопада 2018 року. У проведенні заходів будуть задіяні:

– керівництво Черкаської міської ради;
– місцева комісія з питань ТЕБ та НС;
– місцева комісія з питань евакуації;
– мобільний штаб з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій;
– місцеві мобільні оперативні групи;
– органи управління та сили цивільного захисту суб’єктів господарювання;
– спеціалізовані служби цивільного захисту Черкаської міської ради;
– підрозділи Національної поліції;
– підрозділи Управління ДСНС України в Черкаській області;
– КУ «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради» (швидка медична допомога);
– працівники навчальних закладів.

Для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації з усіх відповідних підприємств буде задіяна спецтехніка.

За інформацією прес-служби Черкаської міської ради

Коментарі

Вгору