У Черкасах комунальники разом зі студентами розмалювали каналізаційні люки (ФОТО)

31 травня 2023, 16:47

Працівники КП "Черкасиводоканал" разом і студентами кафедри дизайну ЧДТУ розмалювали каналізаційні люки в місті.

Художники вже намалювали 10 таких оригінальних "вуличних картин": біля РАЦСу, 17-ї школи, податкової, поблизу фонтану за обладміністрацією та на шляху до дитячого парку.

- Ідея креативно прикрасити люки виникла у колективу водоканала ще минулої осені. Втілити її у життя із радістю погодилися студенти ЧДТУ. Вони створили з півсотні креативних ескізів, ми провели голосування на водоканалі і наші працівники обрали найкращі малюнки. Далі за спонсорські кошти ми закупили фарби і почали створювати красу: близько тижня малювали на люках: і студенти кафедри дизайну ЧДТУ, і наші художники з водоканалу. Все це ми робимо для того, щоб додати фарб у життя черкащан, хочеться зарядити позитивом, якого нині так мало. До речі, якщо хтось хоче підтримати і продовжити нашу акцію – звертайтеся до нас на водоканал, ми проведемо обстеження люку, дамо Вам дозвіл для цього розпису, порадимо які фарби і технології краще використовувати, - закликає директор КП "Черкасиводоканал" Іван Сухарьков.

10 люків 12 митців розписували близько тижня. Спочатку їх обробили грунтовкою. Для самого розпису - використовували спеціальні водостійкі фарби. Далі малюнки ще планують закріпити лаком, щоб трималися довше. Ще два малюнки з’являться по Хрещатику вже найближчим часом.

- На кафедрі дизайну є така дисципліна, як «стріт-арт». І ця акція – прекрасна можливість для наших студентів попрактикуватися у ній. Взагалі, ідея дуже цікава, ми вперше малювали на люках, було нелегко, але всім студентам дуже сподобалося, малювали із таким натхненням і завзяттям, наче це картини. Малюнки вийшли дуже яскравими і колоритними. Під час роботи до нас постійно підходили черкасці, дякували за таку красу. А діти весь час намагалися допомогти нашим студентам щось домалювати на люках. Приємно, що наша команда, разом із водоканалом, змогли додати позитиву і краси місту - у цей складний час для країни, - додає старший викладач кафедри дизайну ЧДТУ Іван Суржиков.

За інформацією пресслужби КП "Черкасиводоканал"

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору