У Черкасах добровольці штурмової бригади “Лють” завершили первинну професійну підготовку

17 березня 2023, 10:12

16 березня, на базі тренінгового центру ГУНП в Черкаській області відбулись заходи з нагоди випуску 17 слухачів, які успішно пройшли первинну професійну підготовку. Це майбутні штурмовики воєнізованого підрозділу поліції нового зразка “Лють”.

Підготовку слухачів здійснювали кваліфіковані інструктори тренінгового центру ГУНП в Черкаській області. Поліцейські щодня тренувалися стріляти, надавати домедичну допомогу. Під наглядом інструкторів бійці виконували вправи з різним навантаженням. Особливу увагу приділяли вогневій підготовці – те, з чим має впоратися кожен правоохоронець.

"Поліцейські штурмової бригади різного віку, вони мають різний характер і рівень фізичної підготовки. Та усіх їх об’єднує спільна мета - назавжди вигнати окупантів з нашої землі та наблизити Перемогу України", - зазначають у пресслужбі поліції Черкаської області.

Наразі на Черкащині триває укомплектування штурмової бригади Національної поліції “Лють”, яка призначена для відсічі та стримування збройної агресії проти України.

Черкащан, які готові долучитися до захисту України та знищення ворога, можуть теж долучитися до штурмової бригади “Лють” , http://storm.mvs.gov.ua, 0 800 10 00 20.

Контактні телефони сектору організації відбору: 067 559 85 26, 067 554 66 93.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору