У Черкасах для матерів дітей з інвалідністю організували свято

13 травня 2023, 20:01

У Черкасах для матерів дітей з інвалідністю організували свято з нагоди Дня матері, яке відзначають у другу неділю травня. Жінкам робили зачіску й макіяж, для них організували фуршет та провели їм фотосесію.

Участь у святкуванні взяли мами, діти яких є підопічними Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю "ЖАГА Життя".

Директорка центру «Жага життя» Наталія Воронкіна розповіла, що вони зробили опитування мам, які бажають взяти участь у святковому заході.

"Відгукнулися 12 мам наших підопічних, які могли в цей час, поки діти перебувають на заняттях у закладі, приділити увагу для себе, – розповіла Наталія Воронкіна. – І усміхнені обличчя цих жінок зараз є найкращою нагородою для всієї команди, яка намагалася зробити їм таке свято".

На думку директора Черкаського вищого професійного училища будівельних технологій Олександра Саюна, такі заходи потрібні і їхнім учням, адже є прикладом успішної співпраці закладів системи освіти міста для користі громади.

"Ми бачимо як учні на практиці втілюють набуті знання і відчувають затребуваність своєї професії, – говорить Олександр Саюн. – Наприклад, наші перукарі-візажисти вже наприкінці 3 курсу майже всі працевлаштовані чи відкривають власну справу. А цим жінкам, які сьогодні завітали до нас на свято, ми запропонували восени прийти до нас на курси візажистів та перукарів. Вони прийняли пропозицію".

За інформацією пресслужби Черкаської міської ради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору