У Черкасах депутати придбали бус для волонтерів

08 червня 2022, 18:49

Команда депутатів Черкаської обласної ради власним коштом придбали бус для Центру допомоги армії. Власна автівка дасть змогу волонтерам вчасно доставляти вантажі для наших захисників.

- Хоч ми і з різних партій, але працюємо наче одна команда. Я, як волонтер, постійно відчуваю підтримку від колег-депутатів, починаючи від продуктів і завершуючи оптикою, бронежилетами й пікапами. Кожен зараз допомагає чим може і видно, що піклування про бійців йде від душі. Пам'ятаю, як на початку вторгнення заступники голови привозили й самі розвантажували автівки з гуманітаркою, Світлана Журба пропонувала плести сітки разом із нашими волонтерами, Наталія Кравцова в перші дні формувала блокпости в регіонах. Віталій Коваль, Олександр Радуцький, Вадим Гайович та багато інших з перших днів допомагають у Центрі. Я щиро вдячна кожному з Вас за єдність та готовність допомагати, - прокоментувала очільниця Центру допомоги армії, депутатка облради Оксана Циганок.

- Це вже не перша автівка, придбана коштом обласних обранців. За ініціативи голови обласної ради Анатолія Підгорного з 24 лютого купили за кордоном два пікапи, які передали хлопцям, що воюють у гарячих точках, - додав заступник голови Володимир Доманський.

За інформацією пресслужби Черкаської облради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Иван :

Крадуцкий такое жало отъел! Да и живот не меньше! Все о державе думает)

Вгору