У Черкасах депутат подарував своїм колегам шкільний транспортир

23 грудня 2021, 11:19

Щойно на сесії Черкаської міськради депутат Юрій Котолуп подарував своїм колегам транспортир, аби вони не витрачали 500 тис грн на вимірювання кута нахилу "Батьківщини-Матері".

- Витрачати такі гроші на виміри кута нахилу - нерозумно. І я не знаю, хто автор такої ідеї, але я йому дарую це, - зауважив депутат і передав подарунок - шкільний транспортир.

Також він порадив навчитися ним користуватися тому, хто запропонував цю ідею. Натомість міський голова Черкас Анатолій Бондаренко зазначив, що якщо така сума в бюджеті буде наявна й вільна - її направлять на вимір кута нахилу монумента "Батьківщини-Мати".

Нагадаємо, днями на виконкомі заступник директора департаменту ЖКК Андрій Наумчук заявив, що для того, аби дослідити кут нахилу пам'ятки, треба орієнтовно 500 тисяч гривень.

- Проблема в тому, що це ж не квадрат, не рівна фігура. "Батьківщина-Мати" не має рівних країв, до яких можна прикласти мірило і дізнатися, чи є такий нахил, - говорив тоді посадовець.

Раніше секретар міськради Юрій Тренкін говорив, що нині кут нахилу постамента - 6 градусів. За його словами, "ще 2 градуси - і "Батьківщина-Мати" впаде".

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору