У Черкасах демонтують ще кілька МАФів

05 листопада 2019, 10:19

Члени виконавчого комітету прийняли рішення про демонтаж тимчасових споруд, де продавали шаурму, книги тощо. Підприємцям пропонують нове місце торгівлі, а звільнену територію хочуть обладнати під парк.

МАФ демонтують за адресою бульв. Шевченка, 409, адже там підприємець із 2016-го року працював без документів. Водночас представник тимчасової споруди запевняє, що сплачував рахунки заднім числом і документи насправді були, але через помилку ЦНАПу він про них не знав.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Приберемо місто від цього сміття”, – в Черкасах демонтують ще кілька МАФів

Ще два МАФи за адресою Смілянська, 33 також планують демонтувати за кошти комунального підприємства.

За тією адресою розташований павільйон із книгами та вмонтована будка, де продають шаурму.

Представник книжкового павільйону запевняє, що його силою змусили перейти на те місце, й колишній очільник міста Сергій Одарич обіцяв підприємцям на Смілянській, 33 безтурботну торгівлю.

- Якщо наші павільйони знести, то там знову з'явиться громадський туалет, - запевняє підприємець

- Ми хочемо створити там сквер за допомогою громадського бюджету. Тоді він коштував два мільйони гривень, - коментує керівник управління інспектування Станіслав Коломієць

Водночас керівник КП "Черкаські ринки" Тарас Кібало додає, що у Черкасах є ярмаркове обладнання на перехресті Благовісної-Небесної Сотні й він запропонував підприємцям перейти туди.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору