Черкащанин заявив в поліцію на кондукторку через “зелені шмарклі”

23 грудня 2020, 13:55

фото тематичне

Черкащанин Євгеній Калашніков викликав поліцію через кондукторку маршрутного автобуса №21, яка, на  думку черкащанина, працювала з температурою та ознаками ГРВІ.

Про це чоловік повідомив на своїй сторінці в мережі “Фейсбук”.

- “Черкасиавтотранс”, якщо сьогодні поліція зняла Вашу маршрутку №21 з рейсу, то знайте - це я пожалівся. І мені не соромно. Бо кондуктор, що ледь тримається на ногах від (певно) ломоти у тілі і високої температури, зухвало сідає поруч, знімає маску, і, вдихнувши на повні груди, виплескує зелені шмарклі у шматочок туалетного паперу, а потім, навіть без “пшикання” на долоні антисептиком, роздає решту і квитки пасажирам. Це, в умовах минулого, - моветон. А в умовах теперішнього карантину - просто безглуздя.

фото з допису Євгенія Калашнікова

Водій маршрутки, до речі (а вони, в основному, кермують без масок), був гарно запакований в респіратор. Певно, теж не радий своїй хворій напарниці, - зазначив пан Євгеній у дописі.

Натомість, помічник міського голови Черкас з питань транспортної реформи Павло Мосійчук зазначив, що ніяких звернень щодо цієї ситуації не отримував: ні від перевізників чи пасажирів, ні від поліції.

- До поліції треба звертатися, коли є ознаки вчинення правопорушення.

Чи є правопорушенням "знімати маску щоб висмаркатися” - навряд. Та і цікаво, як пасажир “на око” визначив, що кондукторка справді хвора? Якщо ж поліцію дійсно викликають, то кондури і вордії мають виконувати законні вимоги правоохоронців, - додав Павло Мосійчук.

Зазначимо, що в пресслужбі патрульної поліції Черкаської області також повідомили, що ніяких звернень щодо порушень в автобусі №21 вчора до них не надходило.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору