Черкащанин заявив в поліцію на кондукторку через “зелені шмарклі”

23 грудня 2020, 13:55

фото тематичне

Черкащанин Євгеній Калашніков викликав поліцію через кондукторку маршрутного автобуса №21, яка, на  думку черкащанина, працювала з температурою та ознаками ГРВІ.

Про це чоловік повідомив на своїй сторінці в мережі “Фейсбук”.

- “Черкасиавтотранс”, якщо сьогодні поліція зняла Вашу маршрутку №21 з рейсу, то знайте - це я пожалівся. І мені не соромно. Бо кондуктор, що ледь тримається на ногах від (певно) ломоти у тілі і високої температури, зухвало сідає поруч, знімає маску, і, вдихнувши на повні груди, виплескує зелені шмарклі у шматочок туалетного паперу, а потім, навіть без “пшикання” на долоні антисептиком, роздає решту і квитки пасажирам. Це, в умовах минулого, - моветон. А в умовах теперішнього карантину - просто безглуздя.

фото з допису Євгенія Калашнікова

Водій маршрутки, до речі (а вони, в основному, кермують без масок), був гарно запакований в респіратор. Певно, теж не радий своїй хворій напарниці, - зазначив пан Євгеній у дописі.

Натомість, помічник міського голови Черкас з питань транспортної реформи Павло Мосійчук зазначив, що ніяких звернень щодо цієї ситуації не отримував: ні від перевізників чи пасажирів, ні від поліції.

- До поліції треба звертатися, коли є ознаки вчинення правопорушення.

Чи є правопорушенням "знімати маску щоб висмаркатися” - навряд. Та і цікаво, як пасажир “на око” визначив, що кондукторка справді хвора? Якщо ж поліцію дійсно викликають, то кондури і вордії мають виконувати законні вимоги правоохоронців, - додав Павло Мосійчук.

Зазначимо, що в пресслужбі патрульної поліції Черкаської області також повідомили, що ніяких звернень щодо порушень в автобусі №21 вчора до них не надходило.

Поділитись

Коментарі

тоня :

а пасажир прав..

Так то оно так но :

Прав,но в этом случае, нужно звонить перевозчику,там же есть телефоны,причем тут полиция..он бы еще сбу вызвал на биотерракт,безграмотно и как ,простите за выражение,”шизоид” человек поступил,это как,ну например,вы чихнули рядом. а я на вас заяву,мол вы меня подвергли риску заражения…носите перчатки и маску,не трогайте лицо и дезинфицируйте руки,не тусуйтесь в скоплении людей и будет вам счастье, с наступающим вас и не болейте)

Черкащанка :

Який сенс весь час дзвонити, якщо реакції – НУЛЬ? Я принципово не сідаю у маршрутку №36. У водіїв немає маски навіть під носом, а у кондукторів вона тіліпається на підборідді. Якщо робиш зауваження – відповідь одна:”Я задихаюся і спробуйте цілий день бути в масці” – ВСЕ.У №31 та 28 немає дистації і зайняті не тільки місця для сидіння. Я не їду, щоб скандалити. Закон один для всіх. Не хочете надягати маски – звільняйтеся , а пасажири не сідайте в маршрутку, йдіть пішки.

Вгору