У Черкасах барбери безкоштовно стрижуть бійців у лікарняних палатах

02 листопада 2022, 16:32

Замість вишуканого салону — лікарняна палата. Зручне крісло замінив звичайний стілець, але для майстерності фахівця це не завада, як і для клієнтів. Черкаські барбери вирішили підтримати українських бійців і пішли у медзаклади стригти поранених військових, інформують Факти.

На фронті захисникам не до перукарів, а ось уже у шпиталі їх стрижуть безкоштовно і приділяють максимум уваги.

Михайло Котенко розповідає, що навчився стригти чоловіків у свого барбера три роки тому задля хобі, але зрештою це заняття стало і його професією. Військових у лікарнях з колегами почали стригти влітку. Тож щойно випадає вільна хвилина, то беруть інструменти та йдуть у лікарні.

Чоловік переконаний, що правильно підібрана стрижка здатна змінити навіть вираз обличчя, впливає на настрій людини та додає впевненості.

Після бою та у перервах між ними наші воїни намагаються хоч якось дбати про себе, розповідає один з клієнтів Михайла, боєць на псевдо Грінч. Проте це не так часто й вдається.

Інший військовий з сусідньої палати на псевдо Старий додає, що трапляється, що й місяць чи два можуть не стригтись, оскільки можливості на це взагалі немає.

Ідея таких послуг для поранених виникла у благодійної організації, коли там думали, як ще допомогти наближенню перемоги. Тоді зібрали команду охочих і тепер кілька разів на тиждень приходять, щоб підстригти військових.Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору