У Черкасах автомобілісти оригінально привітали жінок зі святом (відео)

09 березня 2019, 15:20
У Черкасах автомобілісти оригінально привітали жінок зі святом (відео)
Незвичний флешмоб організували черкаські автомобілісти з нагоди Міжнародного жіночого дня. Із автівок склали вітальні слова і відзняли все з квадрокоптера.
Ініціатором оригінального вітання стала команда Автомобільного клубу «Черкаси».
Участь у вітальному флешмобі взяло майже півсотні автомобілістів. Свої машини вони розмістили таким чином, щоб сформувався напис «зі святом». Потім за командою перемістили автівки у комбінацію «8 березня».
- Ідею такого вітання ми виношували вже декілька років і нарешті нам все вдалося. Запропонували черкаським водіям долучитися до проекту. Вони відразу зголосилися, адже все – задля жінок. Ми прорахували схему розміщення, щоб кожен водій знав, на якій позиції він зупиняє своє авто та як потім переїздить у наступну комбінацію. Сподіваюся нам все вдалося і черкащанкам сподобається таке вітання від автомобільної спільноти, - розповідає керівник Автомобільного клубу «Черкаси» Андрій Яроменко.
В автомобільному клубі «Черкаси» додають, що учасники флешмобу відміно упоралися із всіма завданнями, бо ж комбінації переїзду з одного напису в інший вдалося відзняти без жодної підготовки.

За інформацією-прес-служби автомобільного клубу "Черкаси"

Вгору