У Черкасах аварійний міст сполучає два мікрорайони (фото)

21 вересня 2020, 08:05

Відремонтувати пішохідний міст просять жителі мікрорайонів Можайського та Лісовий, що в Черкасах. Як розповіла черкащанка Ірина Голуб, він в аварійному стані. 5-го вересня на сайті міської ради жінказареєструвала електронну петицію, аби привернути увагу влади до проблеми, - інформує "Суспільне".

Аварійний міст сполучає два райони у ЧеркасахСуспільне Черкаси

Черкащанка Ірина Голуб разом з двома дітьми щодня переходить міст. Він з’єднує два мікрорайони - Можайського та Лісовий. Жінка пояснила – через рельси переходити не можна, але і по східцях дуже важко підійматися з коляскою та велосипедом. Одну дитину на міст не пускає, бо з її слів, міст в незадовільному стані. Ірина переїхала сюди сім років тому. Двічі зверталася до міської ради, аби облаштували зручний заїзд для мам з колясками.

Аварійний міст сполучає два райони у ЧеркасахСуспільне Черкаси

Черкащанин Сергій Гомаз розповів, що неодноразово робив дописи у соціальних мережах і вказував на проблеми, які виявив на мосту: це і бур’яни, і відсутність металевих елементів для підтримки мосту, відсутність асфальтного покриття.

Аварійний міст сполучає два райони у ЧеркасахСуспільне Черкаси

Черкащанка Алла Коваль живе в цьому мікрорайоні 30 років. Жінка зазначила, що батьки забирають дітей зі школи, тому що бояться самостійно відпускати їх через аварійний міст.

Аварійний міст сполучає два райони у ЧеркасахСуспільне Черкаси

Міст перебуває на балансі комунального підприємства ЧЕЛУАШ. Його керівник Олексій Мельник пояснив - декілька разів подавали листи на розгляд сесії міської ради, що споруда дійсно знаходиться в аварійному стані і потребує капітального ремонту. Але коштів у підприємства на ремонт немає.Аварійний міст сполучає два райони у ЧеркасахСуспільне Черкаси

Ірина Голуб зареєструвала електронну петицію щодо цього питання на порталі міськради. Аби депутати її розглянули необхідно до 5 жовтня зібрати 250 голосів.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору