У Черкасах з’явився табір, який здійснює подорожі у часі

01 травня 2014, 13:32

Посеред соснового лісу поблизу Дахнівки розгорнувся унікальний дитячий табір «Цивілізація», де дітям пропонують вирушити у незабутню мандрівку крізь віки.

Про це йдеться на сайті Черкаського обласного молодіжного центру.

З початком літа тут вируватиме справжня атмосфера цивілізаційного розвитку, сповнена трипільської обрядовості, пригодницького козацького запалу і містичних футурологічних звичаїв. Часовий маршрут передбачає подорож історичними стежками Трипілля, Київської Русі, козаччини, сучасної України та незвіданого майбутнього.табір1

 

Виховницька діяльність, яку практикуватиме дитячий табір, базуватиметься на засадах скаутського виховання. Маленьких відпочивальників навчатимуть усіх премудростей життя предків, сучасників та людей майбутнього: і як коня осідлати, і як автомобілем маневрувати.

Серед основних занять, які практикуватимуть юні мандрівники, є опанування іноземних мов, народних ремесел, стрільба з лука та страйкбольної зброї, дайвінг, верхова їзда, сплави Дніпром, водіння авто тощо.

 

Щоденна програма табору дуже насичена, тому для пустощів часу катма, все чітко за графіком: ранкова руханка, сніданок, навчання; до обіду – теорія, опісля – практика, купання, ігри та розваги. Навчатимуть таборовиків спеціальні кадри: досвідчені пластуни та педагоги.

Таборовий комплекс «Цивілізація» розкинувся поблизу Дніпра, на базі колишнього піонертабору «Орлятко» під Черкасами. Після тривалого застою будиночкам дали друге життя. Тепер відбудовані єврожитла готові приймати нових гостей. Також на території табору спорудили справжній дитячий рай: майстерні, майданчики, спортивно-ігрові та туристичні зони тощо.

Здійснити подорож у часі мають нагоду діти віком від 8 до 16 років. Щозміни «Цивілізація» прийматиме до 200 вихованців.

Поділитись

Коментарі

Вгору